Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej AW

 

[AK] – Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej AW

Dekanaty warszawskie

1. STAROMIEJSKI

Stare Miasto - parafia archikatedralna św. Jana Chrzciciela

Trakt Królewski - kościół akademicki św. Anny

Kościół rektorski pw. Matki Bożej Łaskawej (Jezuici)

Kościół rektorski Niepokalanego Poczęcia NMP w "Res Sacra Miser"

Kościół rektorski środowisk twórczych pw. św. Alberta i św. Andrzeja

Kościół rektorski pw. św. Marcina (Siostry Franciszkanki)

Kościół rektorski pw. Przemienienia Pańskiego (Kapucyni)

Kościół rektorski pw. św. Świętego Ducha (Paulini)

Kościół seminaryjny pw. Wniebowzięcia NMP i św. Józefa

Nowe Miasto - parafia Nawiedzenia NMP

Kościół rektorski pw. św. Benona (Redemptoryści)

Kościół rektorski pw. św. Jacka (Dominikanie)

Kościół rektorski pw. św. Kazimierza Królewicza (Siostry Sakramentki)

Kościół rektorski pw. Stygmatów św. Franciszka (Franciszkanie konwentualni)

[AK] Nowe Miasto - parafia św. Jana Bożego

[AK] Trakt Królewski - parafia Świętego Krzyża (Misjonarze)

Kościół rektorski pw. Opieki św. Józefa (Sióstr Wizytek)

[AK] Leszno - parafia Narodzenia NMP (tzw. "przesuwany")


2. BIELAŃSKI

Bielany - parafia bł. Edwarda Detkensa

Bielany - parafia św. Zygmunta

[AK] Chomiczówka - parafia Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Młociny - parafia Matki Bożej Królowej Pokoju

Piaski - parafia św. Krzysztofa

Placówka - parafia św. Ignacego Loyoli

[AK] Wawrzyszew - parafia św. Marii Magdaleny

[AK] Wrzeciono - parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

3. JELONKOWSKI

Bemowo - parafia Matki Bożej Królowej Aniołów

[AK] Boernerowo - parafia Matki Bożej Ostrobramskiej

Górce - parafia św. Łukasza Ewangelisty

[AK] Jelonki - parafia Bogurodzicy Maryi

[AK] Jelonki - parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

4. MOKOTOWSKI

[AK] Ksawerów - parafia NMP Matki Kościoła

Kaplica Niepokalanego Poczęcia NMP na Królikarni (Siostry Franciszkanki od Cierpiących)

Mokotów - parafia św. Andrzeja Boboli (Jezuici)

[AK] Mokotów - parafia św. Michała Archanioła

[AK] Mokotów - parafia św. Szczepana (Jezuici)

[AK] Sielce - parafia św. Kazimierza (Zmartwychwstańcy)

[AK] Sielce - parafia św. Stefana

[AK] Służewiec - parafia św. Maksymiliana Kolbego

Wierzbno - parafia MB Anielskiej (Reformaci)

Wyględów - parafia NMP Matki Zbawiciela (Salwatorianie)

5. OCHOCKI

[AK] Ochota - parafia św. Jakuba Apostoła

Ochota - parafia NMP Królowej Świata

[AK] Okęcie - parafia św. Franciszka z Asyżu

[AK] Rakowiec - parafia Opatrzności Bożej

[AK] Rakowiec Południowy - parafia Zwiastowania Pańskiego

Szczęśliwice - parafia św. Grzegorza Wielkiego

[AK] Śródmieście - parafia św. Alojzego Orione

6. ŚRÓDMIEJSKI

Śródmieście - parafia św. Antoniego z Padwy (Reformaci)

Śródmieście - parafia św. Barbary

[AK] Śródmieście - parafia Wszystkich Świętych

Mirów - parafia św. Andrzeja Apostoła

[AK] Powiśle - parafia MB Częstochowskiej

[AK] Tamka - parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Ośrodek Duszpasterstwa dla Obcokrajowców pw. św. Pawła Apostoła Narodów

[AK] Trakt Królewski - parafia św. Aleksandra

[AK] Solec - parafia Świętej Trójcy

[AK] Śródmieście - parafia Najświętszego Zbawiciela

7. URSUSKI

[AK] Gołąbki - parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty

[AK] Niedźwiadek - parafia Matki Bożej Fatimskiej

Niedźwiadek - parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

[AK] Ursus - parafia św. Józefa Oblubieńca NMP

[AK] Ursus - parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

[AK] Ursus - parafia Świętej Rodziny

[AK] Włochy - parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Włochy Stare - parafia Matki Bożej Saletyńskiej

8. URSYNOWSKI

[AK] Grabów - parafia św. Zofii Barat

Imielin - parafia św. Tomasza Apostoła

Moczydło - parafia św. Ojca Pio

[AK] Natolin - parafia bł. Władysława z Gielniowa

[AK] Pyry - parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Służew - parafia św. Katarzyny

Służew nad Dolinką - parafia św. Dominika (Dominikanie)

[AK] Stokłosy - parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

Wolica - parafia bł. Edmunda Bojanowskiego

[AK] Wyżyny - parafia Ofiarowania Pańskiego

9. WILANOWSKI

[AK] Czerniaków - parafia św. Bonifacego (Bernardyni)

Kępa Zawadowska - parafia Posłania Uczniów Pańskich

Powsin - parafia św. Elżbiety

[AK] Sadyba - parafia św. Tadeusza Apostoła

Siekierki - parafia NMP Królowej Wyznawców (Pijarzy)

Stegny - parafia św. Antoniego Marii Zaccarii (Barnabici)

[AK] Stegny - parafia NMP Matki Miłosierdzia (Marianie)

[AK] Wilanów - parafia św. Anny

Wilanów - parafia Opatrzności Bożej

10. WOLSKI

[AK] Koło - parafia św. Józefa Oblubieńca NMP

[AK] Muranów - parafia św. Augustyna

Muranów - parafia Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny

Powązki - parafia św. Karola Boromeusza

Reduta Wolska - par. św. Wawrzyńca

Ulrychów - parafia. Dobrego Pasterza

Wola - parafia św. Klemensa Hofbauera (Redemptoryści)

[AK] Wola - parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

[AK] Wola - parafia św. Wojciecha

11. ŻOLIBORSKI

[AK] Marymont - parafia Matki Bożej Królowej Polski

Powązki - parafia św. Jozafata

[AK] Ruda - parafia Świętych Rafała i Alberta

[AK] Sady Żoliborskie - parafia św. Jana Kantego

[AK] Słodowiec - parafia Zesłania Ducha Świętego

[AK] Żoliborz - parafia Dzieciątka Jezus

[AK] Żoliborz - parafia św. Stanisława Kostki

Dekanaty pozawarszawskie

1. BŁOŃSKI

Błonie - parafia Narodzenia Pańskiego

Błonie - parafia Świętej Trójcy

Bramki - parafia św. Maksymiliana Kolbego

Kampinos - parafia Wniebowzięcia NMP

Kaski - parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Leszno - parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Łaźniew - parafia św. Antoniego z Padwy

Niepokalanów - parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Pawłowice - parafia św. Bartłomieja Apostoła

Płochocin - parafia św. Wojciecha BM

Rokitno - parafia Wniebowzięcia NMP

Zawady - parafia św. Doroty DM

2. BRWINOWSKI

[AK] Brwinów - parafia św. Floriana

Otrębusy - parafia NMP Matki Kościoła

Podkowa Leśna - parafia św. Krzysztofa

Żuków - parafia Przemienienia Pańskiego

[AK] Milanówek - parafia św. Jadwigi Śląskiej

Milanówek - parafia Matki Bożej Bolesnej

3. CZERSKI

Chynów - parafia Świętej Trójcy

Czersk - parafia Przemienienia Pańskiego

Góra Kalwaria - parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Kędzierówka - parafia św. Jana Chrzciciela

Pieczyska - parafia Narodzenia NMP

Rososz - parafia Narodzenia NMP

Sobików - parafia św. Stanisława BM

4. GRODZISKI

Adamowizna - parafia bł. Matki Teresy z Kalkuty

[AK] Grodzisk Mazowiecki - parafia św. Anny

[AK] Grodzisk Mazowiecki - parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Grodzisk Mazowiecki - parafia Miłosierdzia Bożego

Grodzisk Mazowiecki - parafia Przemienienia Pańskiego w Łąkach

Izdebno - parafia św. Michała Archanioła

Książenice - parafia św. Jana Marii Vianneya

Kuklówka - parafia Matki Bożej Częstochowskiej

5. GRÓJECKI

Belsk - parafia Świętej Trójcy

[AK] Drwalew - parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

[AK] Grójec - parafia św. Mikołaja

Grójec - parafia Miłosierdzia Bożego

Jasieniec - parafia św. Rocha

Jeziorka - parafia Przemienienia Pańskiego

Lesznowola - parafia bł. Honorata Koźmińskiego

[AK] Lewiczyn - parafia św. Wojciecha BM i św. Marcina

Worów - parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

6. KAMPINOSKI

[AK] Buraków - parafia bł. Marceliny Darowskiej

Cząstków - parafia Matki Bożej Królowej Polski

[AK] Dąbrowa Leśna - parafia św. Marka Ewangelisty

Dziekanów Leśny - parafia Matki Bożej Królowej Rodzin

Górki Kampinoskie - parafia Nawiedzenia NMP

Kazuń - parafia Matki Bożej Szkaplerznej

Leoncin - parafia św. Małgorzaty DM

[AK] Łomianki - parafia św. Małgorzaty DM

Łomna - parafia św. Mikołaja Biskupa

Secymin - parafia Narodzenia NMP

Wiersze - parafia Niepokalanego Serca NMP

7. KONSTANCIŃSKI

Baniocha - parafia NMP Królowej Pokoju

Chylice - parafia św. Urszuli Ledóchowskiej

Konstancin-Jeziorna - parafia św. Józefa w Jeziornie Fabrycznej

[AK] Konstancin-Jeziorna - parafia Matki Bożej Anielskiej w Skolimowie

[AK] Konstancin-Jeziorna - parafia Świętej Bożej Rodzicielki Maryi w Klarysewie

[AK] Konstancin-Jeziorna - parafia Wniebowzięcia NMP w Konstancinie

Słomczyn - parafia św. Zygmunta

8. LASECKI

[AK] Babice - parafia Wniebowzięcia NMP

Blizne - parafia Objawienia Pańskiego

Borzęcin - parafia św. Wincentego Ferreriusza

Izabelin - parafia św. Franciszka z Asyżu

Laski Warszawskie - parafia Matki Bożej Królowej Meksyku

Lipków - parafia św. Rocha

Ołtarzew - parafia NMP Królowej Apostołów

[AK] Ożarów Mazowiecki - parafia Miłosierdzia Bożego

Zaborów - parafia Nawiedzenia NMP

9. MOGIELNICKI

[AK] Błędów - parafia św. Prokopa Opata

[AK] Goszczyn - parafia św. Michała Archanioła

Lipie - parafia Świętej Trójcy

Łęczeszyce - parafia św. Jana Chrzciciela

[AK] Michałowice - parafia Wszystkich Świętych

[AK] Mogielnica - parafia św. Floriana Męczennika

Przybyszew - parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

10. PIASECZYŃSKI

[AK] Głosków - parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

Iwiczna - parafia Zesłania Ducha Świętego

[AK] Jazgarzew - parafia św. Rocha

Józefosław - parafia św. Józefa Opiekuna Pracy

Kamionka - parafia Świętej Rodziny

[AK] Piaseczno - parafia św. Anny

[AK] Piaseczno - parafia Matki Bożej Różańcowej

[AK] Zalesie Dolne - parafia NMP Wspomożenia Wiernych

Zalesie Górne - parafia św. Huberta

Żabieniec - parafia św. Jadwigi Królowej

11. PRUSZKOWSKI

[AK] Komorów - parafia Narodzenia NMP

Pęcice - parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Piastów - parafia Chrystusa Króla Wszechświata

[AK] Piastów - parafia Matki Bożej Częstochowskiej

[AK] Piastów - parafia św. Michała Archanioła

Pruszków - parafia św. Edwarda w Tworkach

Pruszków - parafia św. Józefa Oblubieńca NMP

[AK] Pruszków - parafia św. Kazimierza

Pruszków - parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Pruszków - parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Żbikowie

12. RASZYŃSKI

Dawidy - parafia św. Mateusza Ewangelisty

Kostowiec - parafia NMP Wspomożenia Wiernych

Magdalenka - parafia św. Marii Magdaleny

Michałowice-Opacz - parafia Wniebowzięcia NMP

Młochów - parafia św. Michała Archanioła

Nadarzyn - parafia św. Klemensa PM

Raszyn - parafia św. Szczepana

Rybie - parafia św. Bartłomieja Apostoła

Sękocin - parafia św. Faustyny Kowalskiej

13. TARCZYŃSKI

Leśna Polana - parafia Matki Bożej Królowej Polski

Mroków - parafia św. Stanisława Kostki

Ojrzanów - parafia Zwiastowania NMP

Prażmów - parafia św. Franciszka z Asyżu

Przypki - parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

Rembertów Grójecki - parafia św. Jana Chrzciciela

Tarczyn - parafia św. Mikołaja BM

Werdun - parafia Świętego Ducha

Złotokłos - parafia Matki Bożej Łaskawej

14. WARECKI

Boglewice - parafia Przemienienia Pańskiego

Konary - parafia Świętej Trójcy

Michalczew - parafia Świętej Rodziny

Nowa Wieś - parafia św. Izydora Oracza

Ostrołęka n. Pilicą- parafia Ofiarowania NMP

Promna - parafia św. Marii Magdaleny

[AK] Warka - parafia Matki Bożej Szkaplerznej

[AK] Warka - parafia św. Mikołaja

Wrociszew - parafia św. Małgorzaty DM

Zbrosza Duża - parafia św. Jana Chrzciciela

 

Zaleca się korzystanie z funkcji < Odśwież > po otwarciu strony!

Dodatkowe informacje