100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II
Papieża Polaka –  Patrona Akcji Katolickiej


Już za kilka dni będziemy przeżywali 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II Papieża Polaka Patrona Akcji Katolickiej. Uczcimy to wydarzenie modlitwą, uczestnictwem we Mszy św. wieloma inicjatywami, na jakie pozwala nam kondycja i trudny czas pandemii.

Proszę jednak, aby Parafialne Oddziały zadbały o bogaty wystrój gablot. Może znajdą się w nich pamiątkowe zdjęcia z Janem Pawłem II, może uda się zrobić wystawy, czy programy słowno-muzyczne lub koncerty.

Z okazji kanonizacji św. Jana Pawła II Akcja Katolicka AW wydała bardzo ładny plakat autorstwa p. Zofii Manowieckiej, który w formie elektronicznej przekazujemy Państwu teraz do ponownego wykorzystania.

Zamysłem naszym jest, aby w dniu urodzin św. Jana Pawła II były udekorowane nasze okna. Z powodu pandemii nie można było dokonać druku plakatów i ich dystrybucji do parafii, ale można wydrukować mając wersję elektroniczną.

Prosimy zatem Prezesów POAK o przesłanie mailem plakatu tym członkom, którzy korzystają z Internetu. Udekorujmy okna plakatem i kwiatami – niech będzie świąteczny nastrój, który może udzieli się kolejnym osobom stojącym trochę dalej od Kościoła. Bądźmy odważni. 

POBIERZ I WYDRUKUJ!!!  POBIERZ I WYDRUKUJ!!!   POBIERZ I WYDRUKUJ!!!

 


cool     cool    cool     cool    cool

11 maja

Niektórzy ludzie, wielcy myśliciele i teologowie obżerają się myślą o Bogu i umierają z głodu Boga, bo nie wystarczy wiedza, trzeba pokornej wiary.

Stefan Kardynał Wyszyński – pierwsza kromka chleba

Kalendarz DIAK AW

Czerwiec 2021
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Nowenna pompejańska

FOTOGALERIE

Za naszą Ojczyznę!

Iskra Bożego Miłosierdzia

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
450516

Ewangelia na codzień

Tylko Maryja może uratować świat

Prymas Wyszyński – Oficjalna strona